top of page
קאבר.jpg
בית: Welcome
גלי לוגו-04.png

טיפול בתחומי השפה והדיבור

טיפולים בתחומי השפה וההיגוי לילדים בגילאי 2-6

אבחון בתחומי השפה, הדיבור והתקשורת

גלי לוגו-05.png

אבחון לפעוטות ולילדים מלידה ועד גיל 6 בתחומי השפה, הדיבור והתקשורת

הדרכת קלינאי תקשורת

גלי לוגו-03.png

הדרכת קלינאי תקשורת בתחילת דרכם בתחומי השפה, הדיבור והתקשורת עבור פעוטות וילדים

עליי
שירותים
גלי לוגו-02.png

קצת עליי

שמי גלי פדרמן פז ואני קלינאית תקשורת התפתחותית.
בוגרת תואר ראשון בחוג ללימודי הפרעות בתקשורת של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
מאז סיום התואר, אני ממשיכה ללמוד ומקפידה להשתתף בקורסים ובהשתלמויות רבים לצורך שכלול מיומנויותיי כקלינאית תקשורת. במסגרת עבודתי במכון וביחידות להתפתחות הילד, אני מאבחנת ומטפלת בילדים המתקשים בתחומי השפה, הדיבור והתקשורת. בנוסף לכך, אני מדריכה סטודנטים וסטודנטיות מהחוג להפרעות בתקשורת במוסדות האקדמיה השונים בארץ ומלווה קלינאי וקלינאיות תקשורת בתחילת דרכם.
בטיפול, אני מאמינה במשולש הטיפולי: ילד-הורה-מטפל, ובחשיבות הנוכחות וההתגייסות של ההורים לצורך פיתוח וקידום יכולותיו של הילד בתחומי המומחיות שלי. יתר על כן, רואה את הילד באופן הוליסטי תוך הסתכלות על סביבתו הטבעית והסובבים אותו. לפיכך, אני מקפידה לקיים שיתופי פעולה עם אנשי הצוות הנוספים הלוקחים חלק בחיי המטופל.

גלי לוגו-08.png

אינה

כשאדר הגיע לגלי הוא תקשה להעביר מסר, להרכיב משפט שלם, לתאר חוויה או רגש, מעולם לא השתתף במפגשים בגן וגם החיבורים החברתיים היו מעטים, הרבה בשל הקושי להתבטא.
בזכות הקסם האישי של גלי הוא נפתח. ביחד הם חיברו סיפורים, נתנו שמות לחפצים ולפעלים. דרך משחקים ופעילות מהנה, שגלי השכילה להעמיד לבחירתו של אדר במפגשים, הוא למד לספר סיפור, לתאר חוויות ורגשות. למד להישיר מבט ולספר מה היה היום בגן, מה מצויר בציור, לחלק חפצים לקבוצות ולסוגים ועוד.
כל שבוע אדר שמח להגיע לטיפול אצל גלי וחיכה בקוצר רוח למפגשים. היה לנו מאוד עצוב להיפרד.
היום אדר בן שש וחצי ובכיתה א׳ המורה מספרת לנו שהוא מרבה להשתתף בכיתה, ניגש בקלות לחברים חדשים בכיתה וקורא בקלות בקול רם. אנחנו יודעים שהכל בזכות התהליך שעבר עם גלי. לא רק המקצועיות שלה, אלא גם הגישה החיובית לילד, ראיית הילד וקבלתו איך שהוא, ברגישות ועם זאת תוך הקפדה על מהלכים מקצועיים והתעקשות על התהליך והקצב הנכון.
גלי היא אשת מקצוע מובילה בתחומה. המלצה רותחת ואוהבת.

גלי לוגו-08.png

מיכל

גלי ליוותה את בני כקלינאית תקשורת כשנה. במעבר מגן חובה לכיתה א׳ חיזקה אותו מאוד במיומנויות שונות ועזרה לו לצמצם פערים. ימי חמישי היינו מגיעים אליה בבוקר ובני היה מתקדם בריצה ובשמחה לעוד מפגש מעצים. לגלי יש שילוב מדויק בין חום, סבלנות ורכות לבין הצבת גבולות ויכולת לאתגר לעוד משימה, ביצוע והצלחה. המושקעות והתמסרות של גלי לתהליך מגייסת את הילד באופן מלא ובחדר קורה קסם 🌸😊השילוב באמצעים חוויתים הפך את התהליך לכיפי, מיוחד ומעצים והתוצאות לא איחרו לבוא. הבן שלי היה בטוח יותר ביכולותיו, הרגיש מסוגלות והצלחה והתחיל את כיתה א בביטחון רב. היום תלמיד סקרן, לומד, לא מפחד מאתגרים ומשימות קשות וחווה מסוגלות והצלחה בלימודים. תודה לגלי על ליווי מקצועי, מקדם, חוויתי ותומך. גלי תודה על הכל זכינו בך  יש בך איכויות שלא מוצאים אצל כל איש מקצוע ❤️

המלצות
יצירת קשר
Baby's Room

יצירת קשר

גלי פדרמן פז, שכונת נווה אלון רחובות

052-8343613

federmangali@gmail.com

תודה שיצרת קשר

bottom of page